Lygų reikalavimai

Norint patekti į žaidimo mėnesio ar visų laikų geriausiųjų lygas, žaidėjas privalo išpildyti lygų reikalavimus ir surinktus taškus įrašyti į rezultatų lentelę (bežaidžiant spauskite mygtuką „rezultatas“).

„C“ lyga - į šią lygą patenka visi kurių greičio ir ilgio suma yra 4 ir mažiau. Pvz.: 1 greitis ir 2 ilgis. Vėžlio greitį arba įvairų ilgį pasirinkę žaidėjai taip pat patenka į šią lygą.

„B“ lyga - greičio ir ilgio suma: 5 arba 6. Pvz.: 2 greitis ir 3 ilgis. Įvairų ilgį pasirinkę žaidėjai negali pretenduoti į šią lygą, nepriklausomai nuo pasirinkto greičio.

„A“ lyga - greičio ir ilgio suma: 7 ir daugiau. Pvz.: 3 greitis ir 4 ilgis. Įvairų ilgį pasirinkę žaidėjai taip pat negali pretenduoti į šią lygą, nepriklausomai nuo pasirinkto greičio.

Greičiausi - norėdamas patekti tarp greičiausių, žaidėjas turi mikliai spausdinti ir pražaisti ne mažiau negu 3 minutes (laiką galite sekti žaidimo lango viršuje) ir surinkti bent 100000 taškų. Laikinai sustabdžius žaidimą, vykstant mini žaidimams arba įrašinėjant rezultatą laikas stabdomas - t.y. laikas skaičiuojamas tik žaidėjui rašant žodžius.

Tiksliausi - tapti tiksliausiai spausdinančiu žaidėju taip pat nepaprasta. Greičio ir ilgio suma turi būti 5 ir daugiau, pasiektas rezultatas virš 1000000 ir žinoma stengtis padaryti kuo mažiau klaidų berašant žodžius.

Sėkmės rekorduose!

 
Pasidalink su kitais ir pakviesk pažaisti per:  Facebook